-50%

Бізікуб дорожній 5*5*5. Розвиваюча іграшка із натурального дерева. Маленький бізикубік маленький.
598 ₴
299 ₴
- В наявності
- Код: BS555001
+380 (93) 305-01-99
відділ продажівповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
📢 Акційна пропозиція
На товар встановлена знижка 50% від звичайної ціни.
📅 Період дії акції: з 31.03.2026 до 30.04.2026 включно або до закінчення товару на складі.
Кількість товару за акційною ціною обмежена.
Створений для того щоб можна було взяти з собою в коляску чи автомобіль. Новий бизикуб Власне виробництво 6 зон для взаємодії. Зручний у використанні, можна взяти з собою на прогулянку або в дорогу. З бизикубом дитина розвивається самостійно. Покращує дрібну моторику Малюк безперервно вивчає і взаємодіє з разнофункциональными дрібними предметами. Довго не набридає Одна іграшка може швидко набриднути, а бизиборд - це в середньому 6 іграшок в одній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 5 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2000 г |
| Колір | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴








