
Бізіборд для малюків 60*80 Синій. Дошка для розвитку хлопчика. Іграшка до дитячої кімнати
3 998 ₴
1 999 ₴
- В наявності
- Код: BS6080001
📢 Акційна пропозиція
На товар встановлена знижка 50% від звичайної ціни.
📅 Період дії акції: з 31.03.2026 до 30.04.2026 включно або до закінчення товару на складі.
Кількість товару за акційною ціною обмежена.
Нехай ваша дитина безпечно досліджує невеликі елементи реального життя. Повністю ручна робота та ручний розпис із безпечних для дітей елементів, згладжених та пофарбованих безпечною для дітей, нетоксичною фарбою. Сенсорна іграшка, що відноситься до категорії іграшок Монтессорі.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЦІЄЇ ГРИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ РОЗВИТКУ ДИТИНИ:
- покращує концентрацію та пам'ять;
- стимулює навчання через експерименти;
- Розвиває дрібну моторику;
- сприяє критичному мисленню;
- Розпізнавання форми;
- постановка цілей;
- вирішення проблем;
- вчить терпінню;
- Формує почуття досягнення;
- Покращує логічне мислення
Може стати унікальним подарунком на будь-який випадок, а коли діти перестануть з ним грати, його можна поставити на полицю або залишити на згадку. Стане чудовим подарунком на дитячу вечірку, день народження тощо. Це тип подарунка, який ви можете передавати з покоління в покоління.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Синій |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 3000 г |
| Товщина | 10 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 999 ₴



