
Бізікуб 30х30х30 см сірий. Бізіборд для розвитку. Бізііграшка для хлопчика. Іграшка за методикою Монтессорі
4 598 ₴
2 299 ₴
- В наявності
- Код: BS3030005
📢 Акційна пропозиція
На товар встановлена знижка 50% від звичайної ціни.
📅 Період дії акції: з 31.03.2026 до 30.04.2026 включно або до закінчення товару на складі.
Кількість товару за акційною ціною обмежена.
Бізікуб - це унікальна розвиваюча іграшка для малюків від 6 місяців до 4 років. Створений за методикою Монтессорі, кубик покращує моторні навички, які відіграють ключову роль у розвитку дитини. Адже на пальцях і долонях розташовані нервові закінчення, безпосередньо пов'язані з центрами головного мозку, які відповідають за пам'ять дитини, його увагу і мислення, координацію очей і рухів, навички концентрації та уяви, і навіть мовні здібності малюка.
Цей бізіборд зроблений на власному виробництві, тому ми гарантуємо нашим клієнтам безпеку та бездоганну якість. бізікуб має багато цікавих деталей, які сприяють всебічному розвитку дитини. Він виготовлений з якісних, безпечних матеріалів, що пройшли всі необхідні сертифікації. Усі частини, включаючи рухомі елементи, міцно закріплені, що забезпечує надійність та безпеку іграшки.
Бізікуб не тільки розважає, але й навчає, допомагаючи дитині в ігровій формі розвивати важливі життєві навички. Завдяки своїй багатофункціональності та безпеці, він стане незамінним помічником у розвитку вашої дитини вдома або в дорозі
Але головне - бізікуб дозволяє розвиватися дитині самостійно, покращуючи її здатність мислити та уявляти. Крім того, бізіборд - це відмінний спосіб провести час з дитиною за захоплюючою та розвиваючою грою.
Тож давайте детальніше розглянемо, розвитку яких навичок сприяє гра з цим бізікубом:
-
Ми додали вимикач на наш кубик, щоб дітки могли безпечно знайомитися з побутовими предметами.
-
Рахівничка, що допомагає дитині розвивати дрібну моторику та покращувати координацію рук та пальців, що є важливою складовою для майбутніх навичок письма та інших точних маніпуляцій.
-
Музичка шкатулка для розвитку слухового сприйняття.
-
Ігровий елемент з машинкою, що вчить дитину розрізняти кольори та геометричні фігури, а також допомагає розвивати дрібну моторику рук.
Отже, гра з нашим бізікубом 30х30х30 см з роботом із дерева сприяє всебічному розвитку вашої дитини!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Сірий |
| Кількість складових елементів | 35 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 3800 г |
| Товщина | 8 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 400 мм |
| Висота упаковки | 420 мм |
- Ціна: 2 299 ₴



