
Бізібудинок 41х35х35 см Цирк зелений. Бізіборд для дітей. Бізідім із дерева для розвитку дітей за методикою Монтессорі
5 398 ₴
2 699 ₴
- В наявності
- Код: BS413535001
📢 Акційна пропозиція
На товар встановлена знижка 50% від звичайної ціни.
📅 Період дії акції: з 31.03.2026 до 30.04.2026 включно або до закінчення товару на складі.
Кількість товару за акційною ціною обмежена.
Бізібудинок - це унікальна розвиваюча іграшка для малюків від 6 місяців до 4 років. Створений за методикою Монтессорі, будиночок покращує моторні навички, які відіграють ключову роль у розвитку дитини. Адже на пальцях і долонях розташовані нервові закінчення, безпосередньо пов'язані з центрами головного мозку, які відповідають за пам'ять дитини, його увагу і мислення, координацію очей і рухів, навички концентрації та уяви, і навіть мовні здібності малюка.
Цей бізіборд зроблений на власному виробництві, тому ми гарантуємо нашим клієнтам безпеку та бездоганну якість. бізікуб має багато цікавих деталей, які сприяють всебічному розвитку дитини. Він виготовлений з якісних, безпечних матеріалів, що пройшли всі необхідні сертифікації. Усі частини, включаючи рухомі елементи, міцно закріплені, що забезпечує надійність та безпеку іграшки.
Бізідім не тільки розважає, але й навчає, допомагаючи дитині в ігровій формі розвивати важливі життєві навички. Завдяки своїй багатофункціональності та безпеці, він стане незамінним помічником у розвитку вашої дитини вдома або в дорозі
Але головне - бізбудинок дозволяє розвиватися дитині самостійно, покращуючи її здатність мислити та уявляти. Крім того, бізіборд - це відмінний спосіб провести час з дитиною за захоплюючою та розвиваючою грою.
Тож давайте детальніше розглянемо,чому варто обрати цей бізібудинок:
- Будиночок має доступ всередину: наявність місця для зберігання іграшок робить бізібудиночок ще більш функціональним та зручним. Діти вчаться підтримувати порядок, що сприяє розвитку організаційних навичок та відповідальності.
- Лабіринтик - тренує увагу, концентрацію та навички вирішення проблем.
- Ксилофон - допомагає розвивати слухове сприйняття, а отже, - дитина почне швидше розмовляти завдяки грі з нашим бізібудиночком.
- Взаємодія із шнурівкою допомагає дитині покращувати координацію рухів рук і пальців, що є важливою складовою майбутніх навичок письма та інших точних маніпуляцій.
-
Дошка для малювання крейдою, що сприяє розвитку уяви та творчого мислення дитини.
-
Сортер для розвитку логічного мислення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Зелений |
| Кількість складових елементів | 26 шт. |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 410 мм |
| Вага | 3800 г |
| Товщина | 8 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 420 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
- Ціна: 2 699 ₴








