
Бізидом дерев'яний 55*30*30 Бізікуб іграшка бізіборд для дрібної моторики дітей Бізібудинок дитячий
5 798 ₴
2 899 ₴
- В наявності
- Код: PL553030002-3(1)
📢 Акційна пропозиція
На товар встановлена знижка 50% від звичайної ціни.
📅 Період дії акції: з 31.03.2026 до 30.04.2026 включно або до закінчення товару на складі.
Кількість товару за акційною ціною обмежена.
Бізідім 55*30*30 дерев'яний Розвивальний бізіборд для дітей дівчинки хлопчика Куб іграшка для дрібної моторики Бізікуб без фарби
Шукаєте іграшку, яка не просто розважає, а й розвиває вашого малюка?
Бізіборд — це сучасний тренажер для дитячої уяви, моторики та мислення. Він настільки захоплює дітей, що замінює смартфони та телевізор!
Переваги бізіборда для вашої дитини:
- Розвиток творчості та уяви — малюк відкриває свої здібності та таланти.
- Краще за гаджети — дитина із задоволенням обирає гру з бізібордом замість смартфона чи телевізора.
- Заспокоює та розвиває терпіння — допомагає сконцентруватися і зайняти малюка корисною грою.
- Навчає самостійності — тренує вирішення завдань, орієнтацію в побуті.
- Розвиває дрібну моторику та увагу — стимулює утворення нейронних зв’язків у мозку в 2 рази швидше!
✅ Ефективність бізібордів підтверджена провідними дитячими психологами.
Характеристики:
- Матеріал: Фанера
- Вік: Від 6 міс
- Цвет: без краски
- Стать: для дівчинки/хлопчика
- Особливості: Звукові ефекти
- Кількість складових елементів: 55
- Довжина: 300 мм
- Ширина: 300 мм
- Висота: 550 мм
- Товщина: 6 мм
- Вага: 3500 г
Функціональність:
- Будиночок має доступ усередину: наявність місця для зберігання іграшок робить бідозомік ще функціональнішим і зручнішим. Діти вчаться підтримувати лад, що сприяє розвитку організаційних навичок і відповідальності.
- Ксилофон — допомагає розвивати слухове сприйняття, а отже, дитина почне швидше розмовляти завдяки грі з нашим бізидом.
- Лабіринтик — тренує увагу, концентрацію та навички розв'язання проблем.
- Годинник, за допомогою якого дитина буде вивчати цифри, а також навчиться орієнтуватися в часі.
- Ми додали розетку та вимикач на будиночок, щоб дитина могла безпечно знайомитися з побутовими предметами.
- Сортер, за допомогою якого буде розвиватися логічне мислення, а дитина вивчатиме кольори та геометричні фігури.
Розгляньмо докладніше, чому варто вибрати цей біздом:

Будиночок має доступ усередину: наявність місця для зберігання іграшок робить бідозомік ще функціональнішим і зручнішим. Діти вчаться підтримувати лад, що сприяє розвитку організаційних навичок і відповідальності.

Ксилофон — допомагає розвивати слухове сприйняття, а отже, дитина почне швидше розмовляти завдяки грі з нашим бізидом.

Лабіринтик — тренує увагу, концентрацію та навички розв'язання проблем.

Годинник, за допомогою якого дитина вивчатиме цифри, а також навчиться орієнтуватися в часі.

Ми додали розетку та вимикач на будиночок, щоб дитина могла безпечно знайомитися з побутовими предметами.

Сортер, за допомогою якого розвиватиметься логічне мислення, а дитина вивчатиме кольори та геометричні фігури.
Цей бізіборд зроблений на власному виробництві, тому ми гарантуємо нашим клієнтам безпеку та бездоганну якість. Бізікуб має багато цікавих деталей, що сприяють всебічному розвитку дитини. Він виготовлений із якісних, безпечних матеріалів, що пройшли всі необхідні сертифікації. Усі частини, включно з рухомими елементами, міцно закріплені, що гарантує надійність і безпеку іграшки.
Бізидом не тільки розважає, а й вчить, допомагаючи дитині в ігровій формі розвивати важливі життєві навички. Завдяки своїй багатофункціональності й безпеці він стане незамінним помічником у розвитку вашої дитини вдома або в дорозі.
Але головне — бідозом дає змогу розвиватися дитині самостійно, покращуючи її здатність мислити та уявляти. Крім того, бізіборд — це чудовий спосіб провести час із дитиною за захопливою та розвивальною грою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Кількість складових елементів | 55 шт. |
| Особливості | Брязкальце |
| Стан | Новий |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 3500 г |
| Товщина | 6 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 420 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
- Ціна: 2 899 ₴








